İSTANBUL VALİSİ GÜL’E ZİYARETLER...

İSTANBUL VALİSİ GÜL’E ZİYARETLER SÜRÜYOR

17/08/2023

İstanbul Valisi Davut Gül, birçok ismi makamında ağırladı.

Vali Gül, 26. Dönem İstanbul Milletvekili ve Türkiye Dil ve Edebiyat Derneği (TDED) Genel Başkanı Ekrem Erdem ve yönetim kurulu üyeleri ile 26. Dönem Isparta Milletvekili Said Yüce'yi, Karadeniz Sivil Toplum Kuruluşları Konfederasyonu (KASTOB) Genel Başkanı Nevzat Duyar ile Ziraat Katılım Bankası Genel Müdürü Metin Özdemir ile Atlas Üniversitesi Mütevelli Heyeti ve Medicine Hospital Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Yusuf Elgörmüş ile Altınbaş Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Çağrı Erhan ve Mütevelli Heyeti Başkanı Ali Altınbaş'ı makamında ağırladı.

Valiliğin resmi sosyal medya hesabından yapılan paylaşımlarda şunlar kaydedildi:

"26. Dönem İstanbul Milletvekili ve Türkiye Dil ve Edebiyat Derneği (TDED) Genel Başkanı Ekrem Erdem ve yönetim kurulu üyeleri ile 26. Dönem Isparta Milletvekili Said Yüce, Valimiz Davut Gül'ü ziyaret etti.

Karadeniz Sivil Toplum Kuruluşları Konfederasyonu (KASTOB) Genel Başkanı Nevzat Duyar ile Ziraat Katılım Bankası Genel Müdürü Metin Özdemir, Valimiz Davut Gül'ü ziyaret etti.

Atlas Üniversitesi Mütevelli Heyeti ve Medicine Hospital Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Yusuf Elgörmüş ile Altınbaş Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Çağrı Erhan ve Mütevelli Heyeti Başkanı Ali Altınbaş, Valimiz Davut Gül'ü ziyaret etti."

Kaynak: https://rhaajans.com/haber/16115598/istanbul-valisi-gule-ziyaretler-suruyor

Galeri